Pradžia
lt
en

Nuo 2015 m. Vilniaus universitetas ir Lietuvos istorijos institutas organizuoja Istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminarą, kuriuo siekiama skatinti įvairių kartų mokslininkų bendradarbiavimą.

Šiuo seminaru siekiama intensyvinti Istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūros studijas, užtikrinti glaudesnį doktorantų bendradarbiavimą tiek tarpusavyje, tiek su patyrusiais mokslininkais, sudaryti galimybes doktorantams pasitikrinti vykdomų tyrimų išvadas, dalintis informacija ir atradimais vykdomų tyrimų lauke, atrasti vykdomų tyrimų sąlyčio taškų.

Organizuojamų seminarų metu savo tyrimus pristato po du doktorantus. Juose dalyvauja Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto mokslininkai, doktorantų vadovai, doktorantai, magistrantai. Seminarai yra atviri.

Su Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos instituto Istorijos ir archeologijos krypties mokslo doktorantų seminaro aprašu galite susipažinti čia.

2023 m. rugpjūčio 24–25 d. Klaipėdos universitete vyko XIII-asis nacionalinis istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantų seminaras. Su seminaro programa galite susipažinti paspaudę nuorodą.

2022 m. rugpjūčio 25–26 d. Klaipėdos universitete vyko XII-asis nacionalinis Istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras. Su preliminaria seminaro programa galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Organizatoriai: Klaipėdos universiteto Baltijos regiono Istorijos ir archeologijos institutas, Lietuvos istorijos institutas, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas, Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Istorijos katedra.

2021 m. rugpjūčio 26–27 d. Klaipėdos universitete vyko nacionalinis Istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras. Su seminaro programa galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Organizatoriai: Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas, Lietuvos istorijos institutas ir Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas.

2019 m. balandžio 25–26 d. Klaipėdos universitete vyko X-asis nacionalinis, Istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras. Su seminaro programa galite susipažinti paspaudę nuorodą

2018 m. balandžio 26 d. Klaipėdos universitete vyko IX-asis nacionalinis istorijos mokslo krypties doktorantų seminaras. Su seminaro programa galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Organizatoriai: Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas ir Lietuvos istorijos institutas. Renginio partneriai: Thomo Manno kultūros centras ir Lietuvos dailės muziejus.

2017 m. balandžio 20–21 d. Klaipėdos universitete vyko VIII-asis doktorantų, Lietuvos aukštosiose mokyklose rengiančių disertacijas istorijos kryptyje, seminaras. Su seminaro programa galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Organizatoriai: Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas kartu su Lietuvos istorijos institutu. Renginio partneris Thomo Manno kultūros centras.

Informacija atnaujinta 2023-12-14 14:55