Dėmesio: Informacija iš duomenų bazių gali būti kopijuojama (perkeliama į kompiuterį, spausdinama) tik mokslinio tyrimo tikslais ir tik nedideliais kiekiais. Griežtai draudžiama tokią informaciją perduoti tretiesiems asmenims, talpinti į internetą ar naudoti komerciniais tikslais.

Duomenų bazės pavadinimas Prenumeratos laikotarpis Trumpas aprašymas

EBSCO Publishing (eIFL.net duomenų bazių paketas)

http://search.ebscohost.com/

2016-11-02 – 2018-12-31 Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Humanitariniai, socialiniai mokslai, medicina, sveikatos apsauga ir kt.Duomenų bazių paketasAcademic Search CompleteBusiness Source CompleteERICGreenFILE

Health Source: Nursing/Academic Edition

Health Source – Consumer Edition

Library, Information Science & Technology Abstracts

MasterFILE Premier

MEDLINE
Newspaper Source

Regional Business News

Teacher Reference Center

Emerald Management eJournals Collection

https://www.emeraldinsight.com/

2016-10-31 – 2018-12-31 Į Emerald Management eJournals Collection duomenų bazę įeina verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto žurnalai.

Taylor & Francis SHH Library and S&T Library

http://www.tandfonline.com/

2016-12-22 – 2018-12-31 Universali: istorija, teisė, kultūrologija, teologija, politologija, ekonomika ir finansai, geografija, medicina, fizika ir kt. Prenumeruojami tik žurnalai ir tik nuo 1997 metų.

 

 

Dėmesio !

Jeigu esate LNB vartotojas, registruokitės el. paštu adresu e-info@lnb.lt. Laiške parašykite savo vardą, pavardę, LNB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą. Jums bus suteiktas slaptažodis ir išsiųsta prisijungimo instrukcija.

Nacionalinės bibliotekos prenumeruojamomis užsienio ir terminuotos prieigos duomenų bazėmis galite naudotis ir namie.


es-project